Укр.

Підсумки проведених занять гуртка “Клуб Комп'ютерної Електроніки” на фоні новорічних свят

12:12, 23-12-2023

Хочемо підбити підсумки роботи нашого гуртка “Клуб Комп'ютерної Електроніки” за останній час. Останнє заняття відбулося 19 грудня, і тепер ми хочемо розкрити, що вдалося досягти за цей період.

З урахуванням наближення новорічних свят і надходження сесії, гурток тимчасово завершив свою роботу. Проте, це не завадило учасникам встигнути здобути важливий досвід.

Протягом півроку наші учасники активно поглиблювали свої знання в різних аспектах ІТ, зосереджуючись на ремонті, діагностиці та очистці комп'ютерної техніки. Вони також мали можливість взяти участь в практичних заняттях з роботи з паяльником, навчаючись основам та використанню його в ремонті.

Учасники гуртка представляли собою різні рівні навчання, від новачків (1-2 курси) до досвідчених студентів (3 та старші курси), але всі вони знайшли для себе щось корисне. Зокрема, гурток став місцем, де студенти могли обмінюватися знаннями та допомагати один одному в рішенні складних завдань.

При роботі з обладнанням, учасники гуртка не тільки діагностували та чистили ноутбуки, але й займались власноручним відновленням периферійних пристроїв, таких як мишки та клавіатури. Також вони вирішували завдання зі зборки та відновлення комп'ютерів з використанням деталей, які студенти приносили на гурток.

У наступному році ми плануємо розширити спектр досвіду, що надається учасникам гуртка. Вони матимуть можливість ще більше поглибити свої знання та навички в галузі Комп'ютерної інженерії.

Ми Вдячні Всім, хто приєднався до нашого гуртка та поділився своїм досвідом. До зустрічі у наступному році!

До речі, цікава новина для майбутніх абітурієнтів 2024 року: починаючи з лютого 2024 року, при проведенні “Днів Відкритих Дверей”, абітурієнти матимуть можливість відвідати наш гурток та ознайомитися із життям кафедри.

Це дозволить особисто побачити, як ми працюємо та які можливості ми можемо надати тим, хто планує вступати до нашої спеціальності у найближчий час. Комп'ютерна інженерія завжди потрібна, і ми готові ділитися своїм досвідом та знаннями з усіма, хто це цінує!

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ