Укр.

Acer представила нові потужні роутери на CES 2024

12:34, 13-01-2024

Кафедра Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій завжди слідкує за новинками в світі новітніх технологій і цей рік не виняток. На міжнародній виставці побутової електроніки CES 2024 представлено перший у світі ігровий роутер 5G Wi-Fi 7 CPE від Acer.

Компанія Acer анонсувала дві нові моделі ігрових роутерів Predator Connect, які пропонують найвищу швидкість і стабільність підключення до інтернету.

Predator Connect X7 5G CPE — це роутер, який може працювати як в режимі 5G, так і через Ethernet-підключення, забезпечуючи швидкість до 3,5 Гбіт/с і мінімальну затримку в 1 мс.

Predator Connect T7 Wi-Fi 7 — це роутер, що використовує новий стандарт Wi-Fi 7, який забезпечує вдвічі вищу пропускну здатність і низьку затримку порівняно з Wi-Fi 6, а також має чотири антени, які можна налаштовувати для оптимального покриття сигналу.

Обидва роутери працюють на базі потужної платформи Qualcomm Immersive Home, яка містить чотириядерний процесор, 1 ГБ оперативної та 4 ГБ постійної пам’яті. Роутери також мають вбудований захист від Trend Micro, який захищає користувачів від шкідливих сайтів і атак.

Acer наголошує, що обидві новинки створено для задоволення потреб сучасних геймерів і стримерів, які вимагають високої продуктивності і якості ігрового процесу. На жаль, ціну і дату виходу роутерів Predator Connect поки не оголошено.

Поки ми будемо чекати на ці потужні технологічні новинки, нагадуємо вам, абітурієнти, що кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ запрошує всіх охочих на навчання!

Ми навчимо вас розумітись на мережах, щоб ви могли з легкістю налаштувати маршрутизатор, допомогли друзям чи родичам. Ви дізнаєтесь як працюють мережі, стандарти дротового та бездротового зв’язку та ще багато іншого.

Приходьте на дні відкритих дверей  ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в стінах Університету або онлайн в ZOOM (https://us02web.zoom.us/j/81993353715?pwd=SndqNXdpaWJ4KzJSUVBaV2tuL2pidz09) Meeting ID: 819 9335 3715 Passcode: duikt

Дізнавайтесь більше інформації по вступу за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki