Binotel запрошує студентів фінансових, економічних та інженерних спеціальностей пройти конкурс на заміщення вакантних посад в компанії

19:32, 06-07-2023

Binotel - це українська IT-компанія. Даємо бізнесу інструменти збільшення продажів і клієнтського сервісу. Нам уже 11 років.

За цей час нашими клієнтами стали вже понад 25 000 бізнесів. Більшість із них Ви 100% знаєте, такі як “Нова Пошта”, “Mercedes”, “Socar”, Дія.
1.6 млн. людей щодня спілкуються через сервіси Binotel, щомісяця через АТС Binotel проходить 100 млн викликів. Уся лінійка продуктів Binotel створена для того, щоб компанії, які використовують її у своїй роботі, отримали більше продажів, більше задоволених клієнтів і максимум вигоди.

Мета компанії – розвиток професійних компетенцій студентів в IT сфері у партнерстві з вузами.

Готові надати:

1. Конкурентну заробітну плату.
2. Довід в IT компанії.
3. Можливість кар’єрного зростання.
4. Офіційне працевлаштування (опчувані лікарняні та відпустка 24 календарних дні).
5. Зручне робоче місце із сучасним обладнанням.
6. Навчання за рахунок компанії.

Головна мета – сформувати у нових співробітників (студентів) уявлення про роботу в IT-сфері, навчити застосовувати свої знання на практиці, на реальних завданнях.

Етапи відбору:

1. Надання резюме.
  2. 1-й етап: телефонне інтерв’ю із рекрутером компанії Binotel.
  3. 2-й етап: особиста співбесіда з рекрутером в офісі або дистанційно.
  4. 3-й етап: співбесіда з майбутнім керівником.

Посилання на сайт:

З нашими вакансіями також можна ознайомитись тут:

м. Київ, 02081, вул. Здолбунівська 7Д корпус З,

Бізнес-центр "Аполло", 2 поверх. ТОВ "Бінотел"

За додатковую інформацією Ви можете зв’язатись за телефонами:

• 073 170 23 71 (відділ рекрутингу)
  • 099 554 20 33 (Керівник відділу рекрутингу Ірина)

З повагою, відділ рекрутингу компанії Binotel.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність