Укр.

Компанія «Хуавей Україна» запрошує студентів 3, 4, 5 курсів на 6 місячне стажування «Internship program»

17:52, 19-09-2021

Що ти отримаєш на «Internship program»?

• Теоретичний та практичний досвід роботи з найкращим та сучасним телекомункаційним обладнанням.
  • Стабільну заробітну плату, доплату за харчування, компенсацію мобільних витрат.
  • Гарний та сучасний офіс
  • Свій спортивний зал
  • Красива і зручна дозвільна зона
  • Робота з усіма мобільними операторами зв’язку та провайдерами середнього та малого бізнесу.

Для найкращих учасників програми стажування – подальше працевлаштування в компанії.

Напрямки стажування:

• молодший інженер мережевого звязку
  • молодший інженер бездротового звязку
  • молодший інженер з радіопланування мекрежі

Кандидатам з інших міст забезпечуємо допомогу з переїздом.

Початок програми – 1 жовтня. Тривалість – 6 місяців.

Щоб подати заявку на стажування, заповнюй резюме та надсилай на: ukraine@huawei.com

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси