Вакансія від Ajax Systems

12:19, 20-11-2021

Ajax Systems — розробник і виробник бездротових систем безпеки Ajax із можливостями розумного дому. Ми компанія повного циклу, від генерації ідей та розробки до масового виробництва. У лінійці Ajax — 36 пристроїв: вони захищають приміщення від пограбування, пожежі, затоплення і дають можливість керувати електроприладами. Наша компанія — це українська історія успіху, місце неймовірної сили та енергії.

Сьогодні Ajax захищає понад 1 млн користувачів у 120 країнах світу. Ajax відзначено найвищими європейськими нагородами у сфері безпеки. Кожного року ми демонструємо кратне зростання як у чисельності команди, так і в кількості користувачів у всьому світі. Виробництво Ajax Systems налічує два заводи, що розташовані в Україні. Також у нас три R&D-офіси: у Києві, Харкові та Вінниці. Локальні команди продажів є у Великобританії, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччині, Польщі, Норвегії, Румунії, Туреччині, ОАЕ та ПАР.

Бізнес-напрям складається з 14 департаментів. Позиція входить до департаменту клієнтської підтримки. Support — команда, яка підтримує клієнтів у 120 країнах світу 24/7, 365 днів у році через різні канали комунікації: пошту, телефон, застосунок, сайт. Вона спілкується десятками мов і допомагає розв’язати проблеми користувача тут і зараз.

Основні обов’язки:

• Консультація клієнтів компанії щодо наших продуктів, їх роботи та функціоналу;
  • Реєстрація інформації про виникнення помилок, проблем з програмним забезпеченням, девайсами і т.д.;
  • Тестування та/або вивчення нових пристроїв.

Ключові вимоги:

• Вища/неповна вища технічна освіта;
  • Знання основ фізики/електротехніки;
  • Знання англійської мови не нижче рівня intermediate;
  • Досвід надання консультації клієнтам;
  • Грамотна усна та письмова мова;
  • Досвід роботи з CRM (Bitrix24) та телефонією буде перевагою.

Ми пропонуємо:

• Свободу приймати рішення та втілювати ідеї;
  • Драйвовий колектив та zero bullshit culture;
  • Оплату зовнішнього навчання для професійного розвитку;
  • Вивчення англійської з носієм мови;
  • Комплект системи безпеки Ajax (участь у проекті бета-тесту — отримання та тестування нових гаджетів до їхнього релізу);
  • Гнучкий графік роботи в офісі.

Долучайтеся, щоб зробити Made in Ukraine синонімом надійності.

Контактна особа:

Вікторія, 0660428721, ihnatenko.v@ajax.systems

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси