В ДУІКТ проведено відкрите практичне заняття з розв'язання комбінаторних задач

16:32, 17-04-2024

16 квітня 2024 року завідувач кафедри Інтернет-технологій, доцент Вікторія Олександрівна Корецька провела відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Комп’ютерна логіка і дискретні структури» на тему «Елементи комбінаторики» для студентів першого курсу.

Заняття проведено в навчальній лабораторії «Сучасних Інтернет-технологій» та за присутності викладачів кафедри Наталі Альбертівни Трінтіної та Сергія Володимировича Компана.

Практичне заняття проведено в групах ІТД 11-12. Викладач забезпечила активізацію пізнавальної діяльності студентів через формулювання і розв’язування різних моделей комбінаторних конфігурацій.

Закріплення теоретичного матеріалу забезпечувалося засобами розв’язування різних практичних задач, який викликає живий інтерес з боку студентів, оскільки мають життєвий смисл.

Відкрите заняття проведено в рамках постійного удосконалення методики викладання навчальних дисциплін на кафедрі Інтернет-технологій. Безсумнівну користь проведення таких занять приносить викладачам кафедри, особливо тим, хто тільки починає свою науково-педагогічну діяльність і тим, хто постійно працює над її вдосконаленням.