Укр.

Сучасні технології навчання

20:14, 16-11-2023

Студенти першого курсу кафедри Робототехніки та технічних систем зацікавлені у вивченні програмного забезпечення, яке дозволить в майбутньому на старших курсах проводити самостійні дослідження і аналізувати роботу поворотних механізмів роботів. Для цього вони зараз посилено вивчають можливості програмної реалізації комп’ютерної графіки, самостійно пробують виконувати прості графічні реалізації окремих вузлів. При цьому вони користуються сучасними потужними обчислювальними програмами, в яких є можливість візуально побачити переміщення рухомих деталей роботів при вивченні дисципліни «Робототехнічні інтелектуальні системи».

Кафедра допомагає студентам на практичних заняттях швидше розібратися в практичному застосуванні сучасних програмних пакетів і застосовувати їх на практиці.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Робототехніки та технічних систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку