Укр.

"Реальність та Міфи, Історії Військових" - студентам та викладачам ДУІКТ детально розповіли про важливість донорства

12:41, 30-04-2024

У Державному університеті Інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) було проведено захоплюючу лекцію на тему донорства крові та основ домедичної допомоги. Цей захід був спрямований на усвідомлення важливості донорства та навичок першої допомоги для студентів та персоналу.

Донорство:

Перш за все, звернулися до питання донорства. Ми розглянули, хто може бути донором, які є протипоказання та як підготуватися до донації крові. Наша лекція розвінчала міфи, що дозволило учасникам зрозуміти його важливість у сучасних українських реаліях.

Історії про військових:

Запрошені військові з 3 ОШБ поділилися своїми вражаючими до болі історіями про те, як донори врятували їм життя. Ці історії були яскравим прикладом того, як донорство може мати реальний вплив на життя людей, особливо військових.

Домедична допомога:

У другій частині лекції ми зосередились на основах протоколів домедичної допомоги. Ми вивчили, як розпізнати критичну кровотечу та методи її зупинки. Ці знання можуть врятувати життя у важких ситуаціях, тому вони є невідємною частиною воєнного життя.

Приємні сюрпризи:

Також, для тих, хто активно брав участь та задавав запитання, були приготовлені приємні сюрпризи! Це стимулювало учасників бути більш активними та зацікавленими у темі лекції.

В цілому, лекція була дуже пізнавальною, веселою та інформативною. Вона допомогла студентам ДУІКТ усвідомити користь донорства та важливість навичок домедичної допомоги у сучасному світі. Наукові та практичні знання, отримані на цьому заході, стануть невід'ємною частиною їхнього життя та корисними для українців у будь-яких обставинах.