Укр.

Змагання з настільного тенісу

08:35, 21-04-2015

Кафедрою фізичного виховання   відповідно до плану основних спортивних заходів  Державного університету телекомунікацій   на 2014-2015 навчальний рік  з 18 лютого по 12 квітня  було проведено першість  Державного університету телекомунікацій  з настільного тенісу.

Загалом у змаганнях взяли участь 38 студентів (з них 2 дівчини) та два викладача. Перші два кола змагань були проведені за олімпійською системою, потім (на фінальному етапі) - змагання проводилися за коловою системою.

У результаті проведених змагань 1 місце виборов студент групи МНД-11 Артем Дю, 2 місце - студент групи РТД-41 Іван Карась, 3 місце – доцент кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Олександр Миколайович Кірільєвнін.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою