Укр.

Команди ДУІКТ вибороли перемогу на ХІХ Універсіаді міста Києва з армрестлінгу (фото, відео)

11:51, 29-04-2024

27 квітня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся чемпіонат м. Києва з армрестлінгу серед студентів, курсантів закладів вищої освіти в програмі ХІХ Універсіади міста Києва. У чемпіонаті взяли участь близько 100 учасників та учасниць із 12 ЗВО м. Києва.

У напруженій боротьбі представники ДУІКТ здобули 3 загальнокомандне місце.

Відкрив змагання та привітав виконувач обов’язків ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимир Петрович Шульга.

Під час відкриття змагань керівництво університету, учасники, судді, тренери, глядачі вшанували пам’ять воїнів ЗСУ і мирних жителів, які загинули під час військової російської агресії, хвилиною мовчання.

Студенти-спортсмени ДУІКТ змагалися в п’яти вагових категоріях.

Третє загальнокомандне місце у складі команди вибороли:

• дівчата: Моржук Тетяна, Жеженко Єлизавета;
  • хлопці: Козеренко Дмитро, Зінченко Ілля, Кононенко Андрій, Білоус Богдан, Білоус Олександр, Чорнодуб Владислав, Павчук Владислав та тенер-викладач з армрестлінгу Олександр Коваль.

Вітаємо нашу команду з чудовим виступом та бажаємо богатирської сили й подальших перемог!