Укр.

Нарада завідувачів кафедри фізичного виховання

19:24, 14-06-2015

11 червня 2015 року кафедрою фізичного виховання Державного університету телекомунікацій у конференц-залі з 14.00 до 16.45 була проведена нарада завідувачів кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів київського регіону щодо модернізації системи фізичного виховання.

По першому питанню (щодо результатів роботи міжвідомчої групи, створеної за рішенням прем’єр-Міністра України Яценюка) виступив професор кафедри фізичного виховання Державного університету телекомунікацій доктор педагогічних наук, доцент Присяжнюк Станіслав Іванович.

По другому питанню (щодо звернення спеціалістів фізичного виховання про недопущення руйнування системи фізичного виховання у вищих навчальних закладах) виступив завідувач кафедри фізичного виховання Київського національного лінгвістичного університету кандидат педагогічних наук, доцент Попов Микола Дмитрович.