Найдорожчі несмертельні травми на робочому місці

11:40, 29-01-2016

$ 62 млрд. на рік. У таку суму обходяться американським компаніям несмертельні травми, внаслідок яких працівники відсутні на робочих місцях принаймні шість днів. 82,5% цієї суми це компенсації за найбільш серйозні несмертельні травми і нещасні випадки. У ТОП-10 таких травм увійшли:

10. Повторювання рухів при виконанні мікрозадач: 2,9% $ 1,82 млрд.

9. Травми, пов'язані з обладнанням та іншими об'єктами на робочих місцях: 3% $ 1,85 млрд.

8. Травми, отримані у зв'язку з потраплянням всередину або стисненням обладнання або іншого об'єкта: 3,2% $ 1,97 млрд.

7. Прослизання або спотикання без падіння: 3,8% $ 2,35 млрд.

6. ДТП за участю транспортного засобу: 4,8% $ 2,96 млрд.

5. Інші прояви або реакції організму: 6,7% $ 4,15 млрд.

4. Удари об обладнання або об'єкти: 8,6% $ 5,31 млрд.

3. Падіння зі сходів або з інших об'єктів вниз: 8,7% $ 5,4 млрд.

2. Падіння на однорівневій поверхні: 16,4% $ 10,17 млрд.

1. Перенапруження і перевантаження за участю додаткових об'єктів (вантажів тощо): 24,4% $ 15,06 млрд.

Автор: Гунченко О.М. (за матеріалами журналу «Промислова безпека»: http://prombezpeka.com).