Укр.

БАТЛ «121 VS 123»

09:13, 21-06-2023

В рамках проведення профорієнтаційної роботи завідувачі кафедр Технологій цифрового розвитку Жебка Вікторія Вікторівна та комп’ютерної інженерії Поперешняк Світлана Володимирівна за підтримки завідувача кафедри української мови Стежко Світлани Орестівни провели батл між спеціальностями 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Комп’ютерна інженерія.

Під час батлу кожен зміг відстояти свою освітню програму та продемонструвати її переваги. Проте без уваги не залишилися і інші спеціальності найпопулярнішої галузі: 12 Інформаційні технології.

Питання, які розглядалися стосувалися:

• спеціальностей,
  • особливостей освітніх програм,
  • дисциплін, що вивчаються,
  • вимог ІТ-компаній,
  • майбутніх посад, які можуть займати випускники освітніх програм Комп’ютерна інженерія та Технології цифрового розвитку,
  • переваг навчання в Державному університеті телекомунікацій та його відмінність від інших вузів,
  • матеріально-технічної бази,
  • особливостей вступної компанії та можливість вступу для тих, хто перебуває закордоном.

Такі батли дозволяють студентам нарешті розібратися в специфіках кожної програми та обрати саме свою.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб першими дізнаватися всі деталі освітньої програми та особливостей вступу: https://t.me/technologies_of