Укр.

Збірник тез науково-практичної конференції «Сучасні аспекти діджиталізації та інформатизації в програмній та комп'ютерній інженерії»

13:32, 27-06-2023

01-03 червня 2023 р. на базі кафедри Технологій цифрового розвитку пройшла міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти діджиталізації та інформатизації в програмній та комп'ютерній інженерії».

Ця конференція є важливою платформою для обміну науковими досягненнями, новими ідеями та досвідом у галузі програмної і комп'ютерної інженерії, особливо з фокусом на сучасних аспектах діджиталізації та інформатизації.

Дякуємо всім хто прийняв активну участь в конференції, а також програмному комітету за активне рецензування надісланих робіт.