Укр.

Гурток "Доповнений курс С++"

13:45, 28-09-2023

C++ володіє потужними можливостями та використовується для розробки різноманітних програм, включаючи десктопні додатки, ігри, системне програмне забезпечення та багато іншого. Саме тому наша кафедра Технології цифрового розвитку створила гурток для вивчення цієї мови.

25 вересня було проведено перше заняття, на якому учасники розпочали вивчати ази С++ та навчилися створювати програми, які крок за кроком розв'язують завдання та ефективно використовують мову програмування для математичних розрахунків. Особлива увага була приділена розгляду "Піфагорових штанів", які є частиною процесу навчання структурам даних та алгоритмам.

Але це лише початок! У майбутньому гурток планує розглядати ще більш цікаві теми, серед яких: робота з масивами та матрицями, об'єктно-орієнтоване програмування та регулярні вирази. Також учасники вивчать потужний інструмент для роботи з рядками, дозволяючи ефективно обробляти текстові дані.

Запрошуємо всіх студентів приєднатися до гуртка та долучитися до цікавого світу програмування. Не пропустіть нагоди навчитися справжньому майстерству С++ разом із нами!