Укр.

Викладачі кафедри Технологій цифрового розвитку: Від проведення пар до підвищення наукового рівня.

11:54, 06-10-2023

Так як робота викладача сьогодні — це не тільки проведення лекцій та семінарів. Вона також включає в себе постійне підвищення власного наукового рівня. На прикладі кафедри Технологій цифрового розвитку ми можемо побачити, як викладачі віддають перевагу розвитку науки і власних знань.

Робота викладача не обмежується лише навчанням студентів. Викладачі кафедри Технологій цифрового розвитку розуміють, що все розвивається дуже швидко, і щоб бути ефективними викладачами, вони повинні бути в тренді з новими досягненнями і напрацьовувати та здобувати нові soft skills.

Викладачі цієї кафедри регулярно беруть участь у різних тренінгах і семінарах, які організовуються для науковців. Ці тренінги дозволяють їм оновлювати свої знання та вміння.

Так старший викладач, Бажан Тетяна Олександрівна, взяла участь у першій серії тренінгів «Soft skills для кар’єри вченого». Організатори: Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Офіс підтримки вченого. Після проходження тренінгів було отримано залікове завдання, тому 26 вересня 2023 року було проведено тренінг "Особиста та організаційна стійкість" серед магістрів групи ІСДМ-51 спеціальності 126 Інформаційні системи та технології. Під час тренінгу були відпрацьовані навички особистої стійкості та обговорення щодо ознак стійкості. А також було розібрано термін "організаційна стійкість" та його відношення до особистості. Магістри дуже активно працювали, ділились своїми поглядами та думками.

Захід пройшов цікаво та продуктивно!

Підвищений науковий рівень викладачів кафедри Технологій цифрового розвитку має безпосередній вплив на студентів і магістрів. Вони надихаються викладачами, які постійно працюють над своїми компетенціями і розвитком. Це дає студентам стимул для власного росту та навчання, а також дає їм можливість брати участь у сучасних дослідницьких проектах.

Кафедра Технологій цифрового розвитку уособлює підхід до навчання, який враховує поєднання академічного навчання та наукового розвитку. Викладачі цієї кафедри віддають свою професію та постійно підвищують свій науковий рівень, щоб забезпечити якісну освіту для своїх студентів. зусилля сприяють розвитку сучасних технологій та підготовці нового покоління фахівців, готових до викликів майбутнього.