Укр.

Екскурсія в ІТ-компанію SoftServe

14:35, 13-10-2023

У п’ятницю, 06 жовтня 2023 року, студенти кафедри Технологій цифрового розвитку відправились у захопливу подорож до офісу однієї з провідних ІТ-компаній - SoftServe. Ця екскурсія розкрила перед нами неймовірний світ сучасних технологій та корпоративної культури.

Офіс SoftServe вражає своєю просторістю: 984 робочі місця, але усього лише 250 працівників в середньому працюють в офісі, решта - дистанційно. Поверхи, законсервовані вище другого, свідчать про гнучкість управління простором та ефективне використання ресурсів.

Нам детально пояснили в чому різниця між аутсорсовими та продуктовими компаніями, розкривши їхні основні характеристики та завдання. Компанія SoftServe є саме аутсорсовою компанією. Аутсорсова компанія - це організація, яка спеціалізується на наданні певних послуг чи виконанні конкретних завдань для інших компаній або клієнтів. Ці послуги можуть включати широкий спектр діяльності, такий як програмування, веб-розробка, технічна підтримка, бухгалтерські послуги, виробництво тощо.

Замовники SoftServe розташовані в Еміратах, США,  Сінгапурі та Європі, що підкреслює міжнародну популярність компанії. Різноманітні ролі в проектах малих і великих дозволяють працівникам вдосконалювати свої навички в різних областях.

Офіс вражає не лише розмірами, але і організацією простору. Різні зони для роботи та зустрічей, а також кухня, де кожен може знайти щось для себе, створюють комфортне середовище для творчості та співпраці.

SoftServe активно впроваджує ініціативи зі збереження навколишнього середовища, такі як онлайн навчання для родичів та друзів із сортування сміття, а також сортування сміття в межах компанії.

Для компанії перемога є ключовим фокусом на даний момент. Тому дуже багато донатів як від компанії, так і від співробітників йде на допомогу збройним силам України.

SoftServe пропонує різноманітні можливості для свого персоналу та студентів – це і стажування, і менторство, і навчання. Акцент на навчанні та сертифікації підтримує постійний розвиток кадрів. В даний час відбувається набір на навчання по С++. В компанії також є лабораторії для створення 3D моделей та робототехніки.

Звичайно всі умови праці компанія забезпечує для своїх співробітників, але також не забуває і про здоров’я та відпочинок. Тому офіс містить також багато зон для відпочинку та налаштуванню на продуктивність. Це і більярдна кімната, живий куточок, настільний футбол, бігова доріжка, гойдалки, місце для барбекю та багато інших.

Ця екскурсія в SoftServe відкрила перед нами захопливий світ сучасних технологій та інновацій. Компанія вразила не лише своїми технічними досягненнями, але і високим ступенем корпоративної відповідальності та підтримки спільноти. Вона стала для наших студентів вікном у світ успішних ІТ-професіоналів та надихнула на нові висоти в нашому власному навчанні та кар'єрному розвитку.