Укр.

Проджект менеджмент & QA: Нові Горизонти на Кафедрі Технологій Цифрового Розвитку

14:00, 28-11-2023

Кафедра Технологій Цифрового Розвитку нашого університету недавно була організатором надзвичайно цінного семінару на тему "Проджект менеджмент & QA". Особливою честю для заходу було запрошення в якості лектора Вадима Читуляна, PM & QA Lead з компанії Universim, чия експертна думка та професійний досвід зробили значний внесок у обговорення.

Цей захід відкрив нові перспективи у розумінні і застосуванні ключових принципів управління проектами та контролю якості у цифровій ері. Основні пункти обговорення включали:

1. Agile & Not Agile методології: Учасники дізнались про гнучкі методології Agile та їх порівняння з традиційними підходами. Було розглянуто, як вибір підходу впливає на ефективність управління проектами.
  2. Застосування моделей (V, W, Спіральна): Огляд цих моделей продемонстрував, як вони можуть бути використані для планування, виконання та контролю проектів.
  3. Enterprise Projects & Review with Methodologies: Обговорення зосередилося на застосуванні різних методологій в управлінні великими корпоративними проектами.
  4. Project Planning: Важливість детального планування проектів та інструменти, які можуть бути використані для цього, були ключовими точками обговорення.
  5. Estimation: Представлено техніки оцінки ресурсів, часу та бюджету, необхідних для успішного завершення проекту.
  6. Документи, з якими працює PM: Розглядались різні типи документації, які є необхідними для управління проектами, включаючи плани проектів, звіти про хід виконання та інші.

З внеском Вадима, цей семінар надав учасникам глибокі знання у сфері управління проектами та контролю якості. Кафедра Технологій Цифрового Розвитку продовжує бути авангардом освітніх інновацій, підтримуючи навчання, яке готує студентів до реальних викликів сучасного світу.

Хочете приєднатися до нашої команди? Тоді ми чекаємо на Вас.

Отримати консультацію від завідувача кафедри:

• (073)0508300 - Жебка Вікторія Вікторівна

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.