Укр.

Не навчанням єдиним: виставка цифрового та медіамистецтва

11:53, 04-12-2023

29 листопада студенти групи ТЦР-11 відвідали виставку цифрового та медіамистецтва в Музеї історії Києві. Ця подія виявилася унікальною можливістю доторкнутися до сучасного мистецтва, що поєднує технології та творчість. Одним з найбільш вражаючих аспектів виставки була різноманітність представлених робіт. Студенти мали змогу побачити широкий спектр медіа-арту, включаючи інтерактивні інсталяції, цифрові живописи, та віртуальну реальність. Кожен експонат був унікальним поєднанням колориту, ідеї та технології, що дозволило студентам глибше зануритися в сучасні художні тренди.

Особливо вражаючим було використання віртуальної реальності. Ця технологія дозволила студентам не просто споглядати мистецтво, а стати його частиною, досліджуючи віртуальні світи, створені художниками. Такий підхід дозволив глибше зрозуміти інтенції авторів і зануритися в атмосферу кожного твору.Додатково, виставка була оснащена інформаційними стендами, що дозволило студентам отримати більше знань про художників та їхні твори.

Виставка відкрила перед ними нові горизонти і надихнула на власні творчі експерименти, а спільне проведення часу поза межами навчально процесу дозволив їм краще пройти етап згуртування.