Укр.

Успіхи партнерів кафедри Технологій цифрового розвитку

11:45, 17-12-2023

У грудні 2023 платформа для анонімного пошуку роботи в IT, Djinni, вирішила підбити підсумки цього непростого періоду. IT-рекрутингова агенція ITExpert потрапила у низку рейтингів. Ділимося ключовою інформацією з вами!

Топ компаній за кількістю наймів

ITExpert посіла восьме місце у рейтингу, маючи 86% наймів в Україні. З них: 7% — позиції для розробників, 44% — інших технічних фахівців (DevOps Engineer, QA тощо) та 49% — нетехнічних спеціалістів. ITExpert — єдина рекрутингова агенція, яка увійшла до цього списку. Рейтинг очолили GlobalLogic, Luxoft та TemaBit (Fozzy Group).

Топ за кількістю пропозицій кандидатам

За 2023 команда ITExpert запропонувала вакансії 18 267 кандидатам, посівши друге місце. У рейтинг також увійшли великі аутсорсингові компанії, продукти та R&D центри.

Найбільше опублікованих вакансій

За 2023 команда ITExpert опублікувала 968 вакансій для досвідчених айтівців. Це допомогло їм вибороти шосте місце в рейтингу. 38% відкритих позицій «шукали» своїх ідеальних кандидатів у розробці, 42% — у інших технічних напрямках, 19% — у non-tech діяльності.

Топ роботодавців за середньою зарплатою на рік досвіду розробника

ITExpert співпрацює з найбільш різноманітними IT та non-tech компаніями, які наймають айтівців. Середня пропозиція на рік досвіду серед наших клієнтів — $723,9. У топі також опинилися Ciklum International, Proxet, Raiffeisen Bank та інші бізнеси.

Ми вітаємо партнерів кафедри з таким успіхом!

Такі результати демонструють, що студенти нашої кафедри гарантовано отримають посаду в ІТ-сфері, адже компанія ITExpert їм в цьому допоможе!

Хочеш і ти гарантовано отримати посаду в ІТ-сфері? Тоді запрошуємо на навчання до нас!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.