Проекти студентів першого курсу кафедри Технологій цифрового розвитку

18:59, 14-01-2024

Студенти кафедри "Технології цифрового розвитку" не просто засвоюють знання в аудиторії, а й активно втілюють їх у життя, створюючи власні проєкти. Це допомагає їм розвивати навички, готуватися до реального світу роботи та вирішувати актуальні проблеми.Група ТЦР-11 працює над двома проєктами. Перший продукт допомагатиме студентам знайти роботу, яка відповідає їхнім інтересам та навичкам. На сайті буде представлена інформація про вакансії, які пропонують різні компанії, а також можливості для стажування та волонтерства. Студенти зможуть створити профіль на сайті, де вони зможуть вказати свої навички, досвід та освіту. Другий проєкт буде допомагати студентам вивчати англійську мову в університеті. На сайті будуть представлені теорія, цікаві вправи для закріплення матеріалу та можливість пройти різні міжнародні іспити.

Група ТЦР-12 розробляє вебсайт, на якому користувачі можуть кастомізувати власні підписки. Наприклад, створити індивідуальні програми, такі як плани для нарощування м'язової маси та загального поліпшення фізичного здоров'я.ТЦР-13 створює гру про рослини, які ростуть в різних частинах світу. Цей проєкт є освітнім інструментом, що допомагає студентам дізнатися більше про ботаніку, екологію та збереження природи.

Студенти кафедри, ефективно поєднуючи теоретичні знання з практичним досвідом, стають більш активними та зацікавленими в освітньому процесі. Це створює їм переваги на старших курсах, оскільки в їх резюме вже присутні проєкти, реалізовані власноруч, що значно підвищує шанс на престижну роботу.