Переваги - Навчання на Кафедрі Технологій Цифрового Розвитку ДУІКТ

19:01, 14-01-2024

Якщо ти бажаєш стати програмістом з навиками ІТ-архітектора та спеціалізуватись на розробці мобільних додатків, комерційних ІТ платформ, електронних сервісів державних послуг, систем електронного документообігу, технологій, що забезпечують цифровізацію, вступай на кафедру технологій цифрового розвитку.

Актуальність спеціалізації «Технології цифрового розвитку» обумовлена попитом роботодавців на фахівців, що поєднують знання та вміння програмування, технології обробки та передачі інформації, а також навики фінансової грамотності. Саме таких фахівців випускає дана спеціальність.

Основним напрямком спеціалізації є: розробка та використання сучасних інформаційних технологій, що забезпечують цифровізацію держави та бізнесу.

За 4 роки навчання студенти опанують основні мови програмування, серед яких С++, С#, Java, Python, JS, HTML, CSS. Студенти отримають необхідні практичні навички з таких технологій як машинне навчання, хмарні технології, блокчейн, Інтернет речей, Big Data та багато інших.