Долучайся до наукового клубу від кафедри ТЦР!

12:46, 15-01-2024

Приєднуйся до нас і всебічно розвивайся разом з однодумцями! Метою клубу є розвиток інженерних та винахідницьких здібностей для створення пристроїв, спрямованих на полегшення життя цивільним чи військовим.

Що пропонуємо:

• поглиблення знань з науковим клубом;
  • участь в цікавих дискусіях та експериментах;
  • відкриття нових горизонтів у співпраці з іншими студентами.

План клубу:

• на зборах студенти вивчають основи інженерії та програмування, працюють над проєктами та беруть участь у дискусіях;
  • студенти клубу працюватимуть над різноманітними проектами, які зможуть продумати в команді та реалізувати.

Наприклад, створення роботів для виконання небезпечних або рутинних завдань чи усунення екологічної катастрофи. Студенти клубу братимуть участь у конкурсах та виставках, де вони представлятимуть свої проєкти та змагатимуться з іншими командами.

Зроби свій внесок у розвиток нашого університету та України! Ми – майбутнє нашої держави!

Хочеш доєднатися? Посилання

Приєднуйся до спільноти та рости разом з нами! Робімо кроки у майбутнє разом!