Участь студентів кафедри ТЦР в Кубку України з програмування

21:20, 23-01-2024

Дві команди студентів першого курсу під керівництвом Новостройного Дмитра та Лютц Марії беруть участь в Кубку України з програмування.

• Команда 1: Новостройний Дмитро, Ружинський Денис, Євпак Вікторія, Сидоркін Іван
  • Команда 2: Лютц Марія, Варченко Артем, Мосійчук Вероніка, Проценко Ярослав

Кубок України з програмування – це один із наймасштабніших і найважливіших заходів в Україні. У першому Кубку взяли участь більш за 120 команд з усіх регіонів України. Кожна команда складалася з 4-х чоловік. Планується, що у другому Кубку кількість учасників стане більша, тому що він буде проводитися не під час літніх канікул, а протягом навчального року.

Кубок України з програмування – це командне змагання, яке складається із кількох етапів 10(12)-ти відкритих змагань.

Тримаємо кулачки за наших учасників та бажаємо їм перемоги!

Хочеш і ти приєднатися до нашої команди активних студентів? Тоді запрошуємо на навчання!