Засідання кафедри

13:04, 14-03-2016

Минулого тижня відбулося засідання кафедри. На порядку денному два основних питання:

- Звіт викладачів по виконану роботу;

- Підготовка до презентації комплексу реалізує функції онлайн навчання.

Звіт про виконану роботу за тиждень;

1. Зібрані опитувальні анкети, з побажаннями випускаючих кафедр щодо корекції програми курсу фізики, що читається для студентів. Узагальнено результати та передані в навчальний відділ, внесені пропозиції щодо корекції навчальних програм.

2. Частково проведена підготовка до зустрічей з батьками, випускників шкіл. Для цього за кожним викладачем закріплюються дві школи, в яких вони повинні провести відповідну роботу.

3. Проводиться робота по оновленню матеріально-технічної бази. Як реалізації одного із запланованих етапів, підготовлена презентація демонструє можливості організації віртуальних лабораторних робіт з усіх розділів, що вивчаються в курсі фізики, а також концепцію створення автоматичної системи онлайн атестації знань студентів і контролю за поширенням контенту

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність