Укр.

14 грудня 2023 р. в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулася Міжнародна конференція для країн Європи «Перспективні технології цифрової трансформації і проблеми їх впровадження в світі та в Україні» за підтримки МСЕ

17:58, 15-12-2023

14 грудня 2023 р. в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій  відбулася Міжнародна конференція для країн Європи «Перспективні технології цифрової трансформації і проблеми їх впровадження в світі та в Україні» за підтримки Міжнародного Cоюзу Eлектрозв’язку.

Цифрова трансформація  означає інтеграцію цифрових технологій у всі сфери бізнесу. Ця інтеграція призводить до принципових змін у тому, як діють громадяни, підприємства та організації, як вони забезпечують цінність для себе, своїх працівників, клієнтів, партнерів, досягаючи власних та спільних, економічних та соціальних цілей швидше, дешевше та з новою якістю.

Цифровізація — це один із головних факторів зростання світової економіки в найближчі 5–10 років. Від впровадження цифрових технологій компанії отримують підвищення продуктивності, економію часу, створення попиту на нові товари й послуги, підвищують їх якість та зручність. Саме тому впровадження цих технологій дозволить забезпечити цифровий розвиток нашої країни.

У конференції взяли участь провідні фахівці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, представники адміністрації зв’язку України в Міжнародному союзі електрозв’язку, правління Інтернет асоціації України та Консорціуму «Український центр підтримки номерів і адрес».

З вітальними промовами під час відкриття конференції виступили:

• Ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимир ТОЛУБКО.
  • Голова Європейського офісу Міжнародного союзу електрозв’язку  Ярослав ПОНДЕР.
  • Офіційний представник адміністрації зв’язку України в Міжнародному союзі електрозв’язку, Головний радник з питань науково-технічної політики АТ «Укртелеком» Віктор КАТОК.
  • Голова правління Інтернет асоціації України, Директор ТОВ «Атраком» Олександр САВЧУК.

Робота конференції проводилась у трьох сесіях:

• СЕСІЯ 1: «Новітні технології цифрової трансформації»
  • СЕСІЯ 2: «Проблеми впровадження нових технологій  для цифрової трансформації»
  • СЕСІЯ 3: «Цифрова трансформація: кібербезпека, надання послуг»

На сесіях було заслухано 15 змістовних доповідей присвячених тематиці конференції «Перспективні технології цифрової трансформації і проблеми їх впровадження в світі та в Україні».

Ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за підсумками роботи конференції відзначив найкращі доповіді:

• Віктора КАТКА «Цифрове десятиліття Європи: цифрові цілі до 2030 року. Фізична інфраструктура телекомунікацій для цифрової трансформації»;
  • Юрія КАРГАПОЛОВА «Управління властивостями ідентифікаторів та процесами ідентифікації в системах інтернет речей»;
  • Вікторії ЖЕБКИ «Вплив технології розподіленої бази даних на розвиток цифрової економіки: нові можливості для технологічних стартапів та інноваційних проектів»;
  • Ольги ГУСЄВОЇ «Цифрова трансформація українських підприємств: етапи, виклики, ефекти»;
  • Олени ГУДЗЬ «Нові горизонти можливостей та проблеми управління організаціями на основі сучасних технологій цифрової трансформації».

Керівництво та колектив Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій висловили подяку Голові Європейського офісу Міжнародного союзу електрозв’язку Ярославу ПОНДЕРУ за всебічну організаційну підтримку та надану можливість університету провести конференцію «Перспективні технології цифрової трансформації і проблеми їх впровадження в світі та в Україні».

ПРОГРАМА        PROGRAM EN