Укр.

ДУІКТ розробляє унікальну форму для студентів

14:04, 06-05-2024

Студентів ДУІКТ закликають долучитися до створення форми, яка стане візитною карткою освітнього закладу під час різноманітних спортивних і наукових змагань.

Аби форма відповідала почуттю стилю студентів і прийшлася до смаку тим, хто у майбутньому буде представляти університет на числених представницьких місіях, керівництво закладу оголошує прийом ідей щодо дизайну майбутньої форми.

Якщо ви готові долучитися до творчого процесу, завертайтеся за посиланням https://forms.gle/DCS9BweGzoBiLt6H7.

Ми будемо безмежно раді всім тим, хто відгукнеться допомогти нам у представленні ДУІКТ за межами нашого університету!