Укр.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення і Топ-компанії 2023 — спільна мета виховання професіоналів майбутнього

18:44, 10-02-2024

Щороку платформа DOU.ua проводить опитування пошукачів роботи й співробітників дуже великого числа компаній. Вони прагнуть дізнатися, наскільки комфортно їм працювати, чи мотивують нинішні умови й подальші перспективи професійного росту.

У 2023 році майже 18 тисяч ІТ-спеціалістів оцінили 1056 компаній. За результатами їхнього голосування ми склали рейтинг найкращих роботодавців України. Оцінювати компанію могли лише спеціалісти, які там працюють. Оцінки ставили за п’ятьма блоками питань: компенсація, умови праці, проєкт, кар’єра та лояльність.

Його результати хвилююче очікують не тільки IT-вці, а й керівники потужних бізнесів

Цьогоріч загальний рейтинг очолили:

• Grammarly
  • SoftServe
  • MacPaw

А ось ті, хто шукає першу роботу в ІТ, частіше хотіли б працювати в сервісних компаніях: до трійки найпривабливіших для респондентів входять компанії-партнери кафедри Інженерії програмного забезпечення, а саме:

• SoftServe
  • EPAM
  • GlobalLogic

Головна перевага співпраці з топ IT компаніями полягає в тому, що студенти отримують можливість працювати з найкращими фахівцями галузі, що дозволяє їм не лише навчатися від кращих, але й будувати цінні професійні контакти, які можуть стати корисними у майбутньому,  можливість взяти участь у проектах великого масштабу, проходити практику і стажування. Це не лише додає цінності до їхнього досвіду, але й допомогає їм зрозуміти, як їхні знання і навички можуть бути застосовані на практиці, прокладає шлях до майбутньої успішної кар'єри в ІТ компаніях.

Якщо ви ще не є студентом і тільки плануєте вступати, то кафедра Інженерії програмного забезпечення ДУІКТ радо відповість на всі питання та проведе екскурсію університетом за адресою м. Київ, вул. Солом'янська, 7.

Залишилися питання? https://forms.gle/vgXDVL4SAxoWQB3m8