Публічно-управлінські та цифрові практики: запрошуємо до співпраці

12:31, 16-02-2023

Кафедра публічного управління та адміністрування започаткувала наукове видання «Публічно-управлінські та цифрові практики», покликане розвивати вітчизняну систему публічного управління та адміністрування.

Шановні коолеги!!!

Запрошуємо наукову спільноту долучитися до публікації статей у журналі з метою вирішення стратегічних завдань у сфері публічного управління та адміністрування.

Набір триває включно до 10 березна 20223 р.

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ:

Дляпублікаціїстатті увипуску

необхідно на електронну пошту pmdp@ukr.net надіслати:

- довідку про автора (зразок див. нижче)

статтю, оформлену згідно вимог(приклад оформлення див. нижче)

- квитанцію про оплату (70 грн. сторінка)

Зразок оформлення назви електронних файлів:

Петренко_П._довідка, Петренко_П._стаття, Петренко_квитанція