Кафедра маркетингу щиро вітає випускників магістрів – маркетологів з отриманням дипломів!

15:32, 31-01-2024

31 січня 2024 р. в університеті відбувся урочистий випуск здобувачів освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня спеціальності 075 – «Маркетинг».  Тринадцять магістрів – маркетологів отримали дипломи, серед них – чотири з відзнакою:

1. Бондаренко Степан Андрійович
  2. Поліщук Назар Юрійович
  3. Рижа Анастасія Русланівна
  4. Сухомлінова Богдана Володимирівна

Урочистий випуск відбувся в актовій залі університету. Теплі вітальні настановчі слова пролунали від ректора ДУІКТ Володимира Борисовича Толубко, директора Інституту менеджменту та підприємництва Федюніна Сергія Анатолійовича. Зі словами привітання виступив стейкхолдер освітніх програм Голова Громадської Організації «Фундація розвитку економічних та екологічних ринків» Северін Олександр Степанович.

Рік за роком поспіль ДУІКТ випускає дипломованих фахівців -магістрів. Професіоналізм викладацького складу, високий рівень організації освітнього процесу та відповідність змісту освітньої програми вимогам сьогодення, інноваційний зміст навчання - завжди залишаються головними орієнтирами для нашого університету.

Диплом магістра - це фініш, проте водночас – це старт, старт  у нове життя, яке розкриває для випускників нові горизонти. Дехто з них повернеться в Alma mater для вступу в аспірантуру, інших ми ради бачити нашими партнерами – роботодавцями майбутніх випускників.

Вдалого кар’єрного старту вам, шановні магістри!  Ви – майбутнє нашої країни, саме від вас залежить успішне, потужне відродження нашої держави після Перемоги!

Ми впевнені, що глибокі теоретичні знання і вміння, професійні компетенції, які ви опанували, дозволять вам досягнути найвищих вершин професійної майстерності, і не тільки гідно витримати, але й випередити виклики часу і впевнено йти за своїм покликанням!

Повертайтеся до університету, діліться здобутими знаннями, аби якість знань магістрів майбутніх випусків ставала кращою.

Ми віримо, що ваша кар’єра буде успішною. Не забувайте університет. Тут ви розвивалися, отримали імпульс для подальшого життя.

Добра вам, здоров’я та великого успіху!

Щасливої життєвої дороги та професійного зростання!