Просування гендерної рівності у вищій освіті

09:29, 23-03-2024

Викладачі кафедри маркетингу взяди участь у заході Gender Balance Conference!  Участь у конференціях з гендерної рівності важлива для університетських співробітників та студентів, оскільки вони дозволяють обмінюватися досвідом, навчатися від експертів у галузі та спільно шукати шляхи просування гендерної рівності у вищій освіті. Кафедра маркетингу вже імплементує актуальну та сучасну інформацію з цього питання у плани занять в університеті.

Викладачами кафедри маркетину ведеться робота в таких напрямках:

• Підготовка та представлення доповідей: Співробітники та студенти готують доповіді на теми, пов'язані з гендерною рівністю у вищій освіті, такі як статистичний аналіз гендерного складу студентів та викладацького складу, проблеми статевої дискримінації або заохочення жінок до кар'єр в STEM-галузях.
  • Участь у дискусіях та панелях: Конференції з гендерної рівності часто включають дискусійні панелі, де учасники можуть обговорювати важливі питання та проблеми у галуз вищої школи. Викладачі та студенти  беруть участь у дискусіях як учасники або модератори.
  • Взаємодія з колегами та експертами: Конференції є чудовою можливістю для знайомства та взаємодії з колегами з інших університетів, дослідниками у галузі гендерної рівності та експертами з цієї області.
  • Вивчення нових тенденцій та практик: Участь у конференціях дозволяє отримувати інформацію про нові тенденції та практики у галузі гендерної рівності, які можна впроваджувати в роботу університету.
  • Розробка стратегій та планів дій: Конференції можуть сприяти розробці конкретних стратегій та планів дій для просування гендерної рівності у вищій освіті. Університетські представники можуть використовувати ці стратегії для покращення політики та практик в установі.

Участь у конференціях з гендерної рівності може бути важливим елементом стратегії університету з розвитку гендерної рівності та підвищення освітнього досвіду для всіх членів спільноти.