Укр.

Працевлаштування для студентів будь-якого курсу та випускників з можливістю поєднувати роботу та навчання!

11:51, 16-06-2023

Запрошуємо долучитися до Megatrade Workplace Challenge — програми професійного розвитку для майбутніх ІТ-інженерів від провідного українського ІТ-дистриб’ютора «Мегатрейд». Це потужний старт кар'єри для студентів, які захоплюються ІТ-технологіями, хочуть проєктувати рішення для дата-центрів, розгортати системи інтелектуальних мереж Wi-Fi чи допомагати українським компаніям боротися з кіберзлочинністю.

Megatrade Workplace Challenge — це мікс навчання та роботи з наставниками, занурення в професію ІТ-інженера завдяки участі в реальних проєктах високої складності, співпраця з вендорами та системними інтеграторами.

Тебе очікує 10 можливостей — 10 напрямів, у яких можна рухатися:

• активне мережне обладнання
  • пасивне мережне обладнання
  • системи збереження даних та серверне обладнання
  • системи безперебійного електроживлення
  • обладнання для альтернативної енергетики, автономного електрозабезпечення та автомобільних зарядних станцій
  • друкарське обладнання для типографій
  • ПЗ для бізнесу та хмар
  • рішення з кібербезпеки та кіберрозвідки
  • продажі та маркетинг
  • служба підтримки

Вибирай напрям, а далі:

• ТИЖДЕНЬ навчання
  • МІСЯЦЬ стажування
  • 3 МІСЯЦІ випробувального терміну (офіційне працевлаштування)
  • і у тебе є шанс отримати запрошення працювати в «Мегатрейд» з  подальшою перспективою розвитку!

Докладніше: https://career.megatrade.ua/

Заповнити заявку: bit.ly/3UzELWT