Укр.

Дізнайся де ти зможеш працювати після успішного навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

13:21, 21-06-2023

Ми добре знаємо, що у наш час пошук роботи — це складний процес навіть для найкращих спеціалістів тому піклуємось про успішний розвиток кар’єри наших студентів іще від початку практики, адже кафедрою укладені договори про співпрацю з компаніями, які є світовими лідерами в галузі кібербезпеки такими як ІВМ, CISCO, ESET та українськими провідними компаніями EUROTELECOM, ІNTRASYSTEMS, Світ ІТ, АВТОР, ІТ Спеціаліст, які є і партнерами і потенційними роботодавцями для студентів кафедри. Ці компанії визначають компетенції, за якими здійснюється навчання на кафедрі, та надають нашим студентам можливість проходити практики та стажування з подальшим працевлаштуванням.

Багато наших випускників створюють власні стартапи у сфері ІТ або діляться знаннями, працюючи викладачами у різноманітних закладах освіти.

Щоб підготувати висококваліфікованих фахівців викладачі кафедри ІКБ розробили і втілили у навчальний процес інноваційний зміст навчання. Для цього відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри підготовка студентів проводиться теоретично та практично з використанням сучасного обладнання, програмного забезпечення та програмно-апаратних комплексів. Саме такий підхід дозволяє оволодіти такими знаннями та навичками з Інформаційної та кібернетичної безпеки для реалізації найсучаснішої концепції “Імунної системи захисту корпоративних інформаційних систем”.

Запрошуємо на навчання!