Укр.

Практика студентів ІКБ у компанії Світ ІТ

10:00, 26-06-2023

Наші бакалаври мають унікальну можливість щороку проходити практику у відомій міжнародній компанії СВІТ ІТ. Ілля Забенко, Владислав Тодерян, Ярослав Клименко, Богдан Педосенко — студенти 3 курсу, отримали успішні результати після проходження практики СВІТ ІТ, де також прослухали навчальний курс за темами:

• Ринок кібербезпеки, робота в інтеграторі
  • Системи кіберзахисту
  • MITRE ANN&CK
  • Керування вразливостями
  • Керування оновленнями
  • EDR – сучасний захист кінцевих пристроїв
  • Неможливо контролювати те, про що не знаєш: інвентаризація та контроль ресурсів
  • Deception – як вчасно виявити загрози в мережі
  • Контроль критичних файлових ресурсів
  • UAM – моніторинг дій користувачів
  • QRadar – створення контенту

Під час проходження практики, використовувались матеріали та ресурси виробників ПЗ інформаційної безпеки, а також навчальна база з подальшою здачею сертифікаційних іспитів з деяких курсів. За результатами студенти отримали сертифікати.

Провідна компанія СВІТ ІТ, надійний партнер кафедри ІКБ, вже понад 10 років займається проектами в галузі ІТ.  СВІТ ІТ консультує, продає і впроваджує інноваційні рішення в області інформаційної безпеки, резервного копіювання даних, управління продуктивністю додатків. Компанія працює з урядовими організаціями, банківським сектором, софтверними компаніями, аграрними холдингами.