Укр.

Все про кібербезпеку: ДУІКТ запрошує на день відкритих дверей

14:30, 23-04-2024

Чи хотіли ви коли-небудь зануритися у захоплюючий світ кібербезпеки, де кожен день - це нове відкриття та виклик? Якщо так, то ми запрошуємо вас на наш щотижневий День Відкритих Дверей на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки при Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій щоб дізнатись про кібербезпеку.

26 квітня 2024 року, у п'ятницю, о 15:00 ми чекаємо на Вас, де ви матимете унікальну можливість:

• Дізнатися більше про нашу освітню програму: ми представимо вам складові компоненти наших програм та курсів з кібербезпеки. Ви дізнаєтесь про те, як ми готуємо наших студентів до викликів сучасного цифрового світу в галузі кібербезпеки.
  • Поспілкуватись з викладачами: наші досвідчені педагоги завжди готові відповісти на запитання та поділитися своїм досвідом у сфері кібербезпеки.
  • Оглянути наші затишні аудиторії: приходьте і переконайтеся самі, що наші аудиторії створені для зручного та продуктивного навчання, обладнані останнім словом техніки.

Сьогодні, у світі, де інформація - це скарб, захист інформації та кібербезпека стають все важливішими. Кожен, хто має намір працювати у сфері інформаційних технологій, повинен розуміти загрози та заходи захисту. Відвідуючи наш День Відкритих Дверей, ви зможете краще зрозуміти, чому кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки у ДУІКТ - це саме те місце, де ви зможете розвинути свій потенціал та стати справжнім професіоналом у сфері кібербезпеки. Не пропустіть цю унікальну можливість зробити правильний вибір щодо вашої майбутньої освіти та кар'єри.