Вступ 2024: Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки запрошує навчатись на 2 та 3 курс бакалаврату!

12:44, 28-06-2023

Кафедра ІКБ запрошує на навчання для здобуття ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 125 Кібербезпека “Інформаційна та кібернетична безпека” на основі диплома молодшого спеціаліста /диплома молодшого бакалавра/ диплома фахового молодшого бакалавра (після коледжу).

Для вступу на 2-й курс (денна форма навчання) необхідно мати:

1. Диплом молодшого спеціаліста /дипломом молодшого бакалавра/ диплом фахового молодшого бакалавра

2. ЗНО за 2020 р. – 2021 р. або НМТ 2022 р. – 2023 р.

3. Мотиваційний лист

Перелік конкурсних предметів:

НМТ 2022-2023 або ЗНО 2020-2021 — Українська мова, Математика, Історія України або іноземна мова (англійська,німецька французька, іспанська), або біологія, або фізика, або хімія

Вступник має зареєструвати електронний кабінет. Це можна зробити вже з 1 липня 2023 року за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua.

Для реєстрації електронного кабінету вступнику необхідно :

1. Зайти на сайт vstup.edbo.gov.ua .

2. Вибрати вкладку “Вступ на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра”.

3. У вікні що відкрилось необхідно ввести :

• свою електронну пошту;
  • пароль для входу в кабінет;
  • серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основу вступу);
  • номер, PIN-код сертифікату з результатами НМТ 2023 року (або НМТ 2022 року або ЗНО за 2020-2021 роки);
  • тип та номер документа, що посвідчує особу (паспорт), реєстраційний номер облікової картки платника податків;

4. У вікні «Дані вступника» необхідно ввести:

• Номер мобільного телефону;

5. Завантажити фотографію вступника розміром 3*4 до 1Мб.

З 19 липня 2023 року по 31 липня 2023  за допомогою електронного кабінету починається реєстрація на участь у конкурсному відборі. Абітурієнти в особистих електронних кабінетах подають заяви на конкурсні пропозиції, проставляючи відмітки навпроти обраних навчальних закладів та спеціальностей. Для вступу на кафедру ІКБ починаючи з 19 липня 2023 року Вам необхідно вибрати “Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій” і далі — спеціальність 125 Кібербезпека.

Разом з заявою абітурієнт для кожної спеціальності завантажує мотиваційний лист.

Для вступу на бюджет і участі у конкурсі на контракт (у разі незарахування на бюджет), абітурієнт у заяві обов’язково повинен поставити відмітку: «Претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням)».

Зазначена інформація автоматично реєструється в ЄДЕБО.

о 12:00 годині 05 серпня 2023 року виконується оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування на бюджет за результатами співбесіди та Квотою-2 здійснюється автоматично у ЄДЕБО. Кожному абітурієнту, який рекомендований до вступу, приходить відповідне повідомлення у особистому електронному кабінеті вступника. Університет дублює зазначену інформацію на сторінці Приймальної комісії.

Не раніше 18:00 години 19 серпня 2023 року кожному абітурієнту, який подавав заяву і не був рекомендований на бюджет, в особистому електронному кабінеті надходить повідомлення щодо можливості зарахування на контракт за обраними пропозиціями.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланнями:

або