Укр.

Вступ 2024: Переваги навчання за освітньою програмою 073- «Менеджмент» в нашому Університеті

10:04, 23-06-2023

Сучасне підприємство будь-якої галузі – це складний комплекс, вся діяльність якого складається з різноманітних процесів – виробництва, збуту, логістики та багатьох інших. Всі процеси на підприємстві вимагають управління. Відповідно, менеджер – це керівник або управляючий, що відповідає за кожен бізнес-процес та діяльність підприємства в цілому. Саме тому професія менеджера стає найбільш затребуваною на сучасному ринку праці.

Якщо бажаєш отримати перспективну професію та стати успішним тоді тобі до нас! Бо саме в нас:

• вартість навчання на кафедрі найнижча серед закладів вищої освіти Києва.
  • Ректором дозволяється помісячна оплата за навчання.
  • Навчальний процес на кафедрі складається з 50% теорії та 50% практики, що дозволяє оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а і практичними уміннями та навиками, які дозволять ефективно практично працювати в одній із компаній-партнері кафедри.
  • Посилено вивчається англійська мова для того щоб випускники були затребуваними при працевлаштуванні, бо саме вільне спілкування англійською мовою вимагають при працевлаштуванні провідні компанії, що дозволить отримувати набагато більшу заробітну плату.

Випускники спеціальності «Менеджмент» здобувають необхідні навички та компетенції з управління структурними підрозділами, операційними системами та процесами, зокрема мають можливість працювати на підприємствах різних форм власності та сфер діяльності.

Ми чекаємо саме на тебе!!!!