Укр.

Студентська активність здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент

14:06, 29-06-2023

Освітня політика України формується в рамках світових тенденцій розвитку, європеїзації освітньої сфери та соціального запиту на компетентну особистість, яка має чітку громадянську позицію, здатна вирішувати складні життєві та професійні питання, спроможна навчатися протягом життя. Моніторинг освітньої законодавчої бази показує, що провідним напрямом реформування освітнього середовища є забезпечення доступності та якості усіх рівнів освіти. У зв’язку з цим усе більшої актуальності набувають питання пов’язанні із забезпеченням політики академічної доброчесності.

Політика академічної доброчесності освітнього середовища являє собою сукупність нормативно-правової бази та діяльність уповноважених органів влади, керівників навчальних закладів щодо реалізації принципів академічної доброчесності, як норми академічного життя, з метою становлення високого рівня академічної свідомості та культури усіх учасників освітнього процесу.

Здобувачі вищої освіти Державного університету телекомунікацій другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійними програмами «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Управління інноваційною діяльністю» у рамках дисципліни «Математичні методи моделювання та оптимізації в менеджменті» успішно завершили онлайн-курс «Академічна доброчесність» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Мета онлайн-курсу «Академічна доброчесність» ― дати розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності, попри предмет та напрям викладання. Серед результатів навчання здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент із академічної доброчесності виділимо здатність: діяти у професійних і навчальних ситуаціях із позицій академічної доброчесності та професійної етики; самостійно виконувати навчальні завдання; коректно покликатися на джерела інформації у разі запозичення тверджень, відомостей; усвідомлювати значущість норм академічної доброчесності; оцінювати приклади людської поведінки відповідно до норм академічної доброчесності; давати моральну оцінку власним вчинкам, співвідносити їх із моральними та професійними нормами тощо.

Навички, які отримали здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент під час вивчення цього курсу, можуть бути корисними у процесі написання курсових та кваліфікаційних магістерських робіт, а також наукових статей, тезисів, аналітичних записок тощо.

При закінченні курсу були складені тести та отримані сертифікати.

Вітаємо здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент з успішним проходженням курсу

«Академічна доброчесність»!

Бажаємо успіхів і самореалізації на управлінських теренах!