Укр.

Вступ 2024: Інструкція реєстрації електронного кабінету вступника

08:09, 04-07-2023

Шановні абітурієнти! 01.07 розпочато реєстрацію електронного кабінету вступника для вступу на навчання до Вищого закладу освіти. Лише 19 липня розпочнеться подача заяв до закладів вищої освіти.

Для реєстрації кабінету потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі.

Далі, натискаємо на “ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА”.

На сторінці входу, натисніть на кнопку “Реєстрація”.

Далі, вказуєте адресу вашої електронної пошти (використовувати електронні адреси mail.ru, yandex.ru - заборонено!), та пароль.

Після чого вибираєте один з наведених нижче пунктів:

Далі за вимогою, вводите номер,пін-код та рік вашого НМТ (ЗНО) сертифікату та серію і номер документа про повну загальну середню освіту.

У разі відсутності сертифікату НМТ (ЗНО), вхід та ідентифікація особи здійснюється на основі одного з документів: Паспорт громадянина України або РНОКПП (на ваш вибір).

Після того, як всі дані були введені натисніть кнопку “Зареєструвати”.

Тепер кабінет необхідно активувати.

На електронну пошту за якою вами була проведена реєстрація, кабінету, був відправлений лист з активацією (у вигляді посилання).

Перейшовши за посиланням, треба почекати декілька секунд, щоб кабінет вступника було активовано.

Після чого знизу з’явиться невеличке повідомлення про те, що “Ваш акаунт було активовано”. Тепер можете входити до свого кабінету вступника за електронною адресою та паролем, що були вами вказані під час реєстрації, натиснувши в кінці кнопку “Вхід”.

Вітаємо!Ваш кабінет вступника зареєстровано.

Тепер залишилось ввести / завантажити наступну інформацію про вступника:

• контактний номер телефону;
  • кольорову фотокартку вступника (3х4 см);
  • сканккопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту.

За необхідності можете додати інші сертифікати НМТ (ЗНО), та документ про освіту:

Прийом заяв для вступу на омріяну спеціальність цьогоріч триватиме до 31 липня.

Зявились питання чи потрібна допомога при реєстрації?

Чекаємо за адресою: м.Київ, вул.Солом'янська, 7 каб.102,127

Тел./телеграм/vider (066)686 69 67