Практика очима студентів

17:21, 14-02-2024

Кафедра менеджменту здійснює підготовку, компетентних, креативних, висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців, здатних працювати у сфері управління та адміністрування. Під час навчання на кафедрі Менеджменту науково-педагогічний персонал намагається передати здобувачам вищої освіти як теоретичні так і практичні знання в галузі управління та адміністрування.

Сучасні менеджери мають вміти досягати цілі підприємства завдяки якісному плануванню, організації, керуванню та контролю. Такі навички  можливо отримати за допомогою якісної спеціальної та професійно-галузевої підготовки, яку отримують  наші студенти спеціальності 073 «Менеджмент».

Навчання побудовано за принципом наступності - від простого до складного. Логіка навчального процесу підготовки фахівців побудована так, що вже з першого курсу студент отримував практичні уміння та навички відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення. Студенти 2 курсу вже  опановують навчальну практику на різних підприємствах міста Києва та інших областей. Кожен має можливість обрати сам місце проходження практики за власним бажанням та інтересом, або ж за допомогою університету. Студенти знаходяться в реальних умовах бізнесу, знайомляться з структурою підприємства, його документообігом та особливостями галузевої належності, тобто бачать на практиці все те, що вивчалося теоретично і отримують мотиваційні важелі до навчання надалі. Це здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Це дає змогу підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.     Здобувач на практиці  вивчає напрямки діяльності та організацію роботи установ, де проходить практика: закріплення, поглиблення і розширення знань з теоретичних дисциплін та їх застосування до розв'язання актуальних проблем; одержання навиків проведення конкретних розрахунків, засвоєння методів чисельного дослідження задач, спрямованих на розв'язування конкретних виробничих проблем; вивчення технічної документації та ознайомлення з вимогами до її оформлення; поглиблення навиків роботи з обчислювальною технікою, набуття практичних навиків на робочих місцях, підготовка до майбутньої роботи за спеціальністю.

Менеджмент - надзвичайно актуальна та перспективна спеціальність. Жодне успішне підприємство не може обійтися без управлінця!