Укр.

Прогноз Рея Курцвейла на 2019-2099

11:43, 23-09-2016

Відомий футуролог і технічний директор Google за 20 років в своїх книгах, блогах, інтерв'ю та лекціях розписав наше майбутнє по роках.

Ми зібрали все його передбачення в хронологічному порядку Технічний директор Google і найвідоміший технологічний футуролог Рей Курцвейл виступив на початку цього року з черговою порцією прогнозів.

Будучи одним з головних дослідників сучасних досягнень в області штучного інтелекту, Курцвейл публікує свої прогнози з 1990-х років, багато з них стали академічними.

Але якщо ще п'ять років тому він частіше оперував довгими періодами (2030-і, 2040-і роки), то останнім часом в передбачення вченого з'явилася хронологічна стрункість.

Можливо, на точність вплинула його робота в найбільшої інтернет-компанії, де футуролог опинився на передовій багатьох інноваційних розробок.

Курцвейл наче запрошує взяти участь в інтелектуальній грі і зібрати пазл - картину майбутнього з його старих і нових прогнозів.

Якщо зібрати всі прогнози, зроблені за 20 років в книгах, блогах, інтерв'ю та лекціях, можна помітити, що майбутнє з 2019 по 2099 рік вчений за розписав буквально по роках.