Укр.

BRAIN-RING 2016!

12:40, 16-12-2016

Викладач кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Якубенко Ірина Миколаївна 14.12.2016 року в 415 аудиторії провела інтелектуальну гру-змагання між двома групами: СТД-31 та УБД-31. Кожна з груп виділилась креативністю та оригінальністю. Команда соціологів вийшла на "арену знань" з загадковою і водночас дивовижною назвою "Церковний хор", а їх конкуренти з управління інформаційною безпекою - "Імперія УБД".

Протягом інтелектуально-пізнавальної гри були розглянуті не лише питання з менеджменту, а й цікавинки світу. Гра вібдувалася в 3 етапи:

• менеджмент і світ;
  • бізнес-середовище;
  • пізнай себе.

Така гра розвиває загальну ерудицію та швидкість реакції. Обидві команди гідно виступили та показали, що знання - це сила!