Укр.

Зустріч ректора зі студентами

10:07, 01-02-2016

13 січня 2016 року в актовій залі Державного університету телекомунікацій відбулася зустріч ректорату зі співробітниками, активістами студентського самоврядування та старостами груп.

Ректор Толубко Володимир Борисович закликав до співпраці кожного студента та викладача задля розвитку нашого Університету.

Багато сил для розвитку Державного університету телекомунікацій прикладають також кафедри. Володимир Борисович відмітив кафедри Інформаційних технологій (завідуючий кафедри - Віктор Вікторович Вишнівський) та Телекомунікаційних систем (завідуючий кафедри - Віктор Федорович Заїка), які блискуче справились з покладеною на них роботою. Нагадаємо, що їх партнерами являються сучасні компанії Hewlett-Packard, Winncom Technologies, Watson Telecom, Huawei та інші.

Ректор підкреслив те, що Державний університет Телекомунікацій єдиний серед освітніх закладів м. Києва, в якому відкрилася лабораторія (№219), яка визнана авторизованим сертифікаційним центром всесвітньої мережі компанії Pearson VUE, що здійснює сертифікацію фахівців у 175 країнах. Це означає, що наш Університет має право надавати сертифікати від імені сучасних закордонних або вітчизняних фірм та компаній.

Володимир Борисович повідомив про початок проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах. Але для більшої ефективності звернувся до всіх присутніх з проханням розповсюдити інформаційні матеріали про Університет по школам.

За ініціативи Студентської ради та за сприянням адміністрації Державного університету телекомунікацій було оголошено про можливість висвітлення студентами пропозицій щодо змін в навчальному плані Університету. Володимир Борисович підкреслив, що саме студенти можуть запропонувати найкращі ідеї, які надалі будуть розглянуті та реалізовані адміністрацією Університету. Студенти знають, що вимагають роботодавці на ринку праці і якими навиками має володіти майбутній працівник ІТ-компанії.

Маєте пропозицію щодо змін в навчальному плані Університету? Звертайтеся до Студентської ради для подальшого їх опрацювання.

Джерело: Сайт студентскої ради