Укр.

Команда з шахів Державного університету телекомунікацій стала бронзовими призерами XVIII літньої Універсіади м. Києва 2022-2023 навчального року

20:58, 23-04-2023

З 12 по 13 квітня 2023 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися змагання серед студентів з шахів. Цим інтелектуальним, емоційним і видовищним видом спорту продовжилась XVIII літня Універсіада м. Києва 2022-2023 навчального року. Цьогорічна універсіада особлива і увійде в історію, як символ нездоланної української молоді під час військових дій у нашій країні.

Всього участь у змаганнях взяло 13 столичних закладів вищої освіти, серед яких: КНЕУ імені Вадима Гетьмана, КНУБА, НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», ДУТ, НаУКМА, НАОМІ, НУБіП України, НМУ імені О. О. Богомольця, КНУ імені Тараса Шевченка, Європейський університет, НАУ, КНЛУ, МАУП. У перший день команди вишів змагалися у командному заліку, а у другий – в особистих змаганнях бліц.

Команда ДУТ у складі студентів: Андреїшин Соломія, Гомоляко Валерій, Гарбар Владислав, Кротов Іван, Омельчук Роман, Петлицький Богдан, Столяров Артем, Тищенко Валерія в інтелектуальній боротьбі перемогла потужні команди, які вважали себе фаворитами змагань. Вітаємо команду переможців та призерів  змагань. Особливі слова вдячності тренеру команди Юрію Володимировичу Пепа, що за такі короткі терміни зміг якісно підготовити збірну команду ДУТ з шахів.