Укр.

Ми Чемпіони змагань XVІІІ літньої універсіади з армрестрінгу серед закладів вищої освіти Києва!

11:20, 28-04-2023

22 квітня 2023 р. в Студентському Центрі Державного університету телекомунікацій пройшов чемпіонат з армрестлінгу серед студентів закладів вищої освіти  м. Києва.

До початку змагань учасників традиційно зважили та розподілили по відповідним ваговим групам: до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг та важковаговиків – тих, хто важить понад 90 кг.

Цьогоріч для участі в змаганнях зареєструвалось 39 студентів-спортсменів з восьми закладів вищої освіти столиці:

• Державного університету телекомунікацій,
  • НТУУ "КПІ  імені Ігоря Сікорського",
  • Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця,
  • Національного університету біоресурсів та природокористування України,
  • Національного університету харчових технологій, Київського національного університету будівництва і архітектури,
  • Міжрегіональної академії управління персоналом
  • Київського національного університету України ім. Тараса Шевченка.

Відкрив змагання начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України БОБРОВНИК Сергій Ілліч. Він побажав усім учасникам перемог, і щоб здоровий спосіб життя, який вони пропагують, став прикладом для всіх студентів столиці. Право підняття прапора було надано: Чемпіонці України з армрестлінгу серед юніорів 2023 року студентці 1-го курсу Державного Університету Телекомунікацій МОРЖУК Тетяні. Правила цього дуже динамічного й захоплюючого виду спорту всім присутнім пояснила, а деякі моменти навіть продемонструвала, керівник відокремленого підрозділу ГО «Федерація армрестлінгу України» в м. Києві суддя міжнародної категорії з армрестлінгу Рожещенко Ірина Олександрівна.

Змагання розпочалися „на ліву руку”. У кожній ваговій категорії визначалися переможці (три призові місця), після чого аналогічна боротьба розгорнулась „на праву руку”. Варто відзначити, що боротьба „правшів” триваліша й запекліша, бо переважно саме ця рука сильніша. У кожного спортсмена була своя власна тактика, це було помітно навіть тим, хто зовсім не знається на тонкощах армреслінгу. Хтось розпочинав атаку дуже швидко, інший економили сили для вирішального ривка, одні підключали плече, інші „працювали” кистю.

Окрім переможців у кожній ваговій групі на ліву та праву руку, також була визначена командна першість.

Отже, результати чемпіонату з армреслінгу серед студентів закладів вищої освіти  м. Києва наступні:

ЧОЛОВІКИ - ЛІВА РУКА - до 70 кг

• 1 - Козеренко Дмитро (ДУТ),
  • 2 - Черевань Валерій (НМУ Богомольця),
  • 3 - Цаповський Назар (НУХТ);

до 80 кг

• 1 - Бухне Дмитро (НУХТ),
  • 2 - Балика Костянтин (НМУ Богомольця),
  • 3 - Чернодуб Владислав (ДУТ);

до 90 кг

• 1 -  Микульський Денис (МАУП),
  • 2 -   Сиротинський Володимир (ДУТ),
  • 3 - Шобей Павло (НУХТ);

90 +

• 1 - Гук Павло (НМУ Богомольця),
  • 2 - Кушнеренко Андрій (НТУУ КПІ),
  • 3 - Русило Володимир (КНУБА).

ПРАВА РУКА - до 70 кг

• 1- Козеренко Дмитро (ДУТ),
  • 2 - Цаповський Назар (НУХТ) ,
  • 3 - Черевань Валерій (НМУ Богомольця);

до 80 кг

• 1 - Бухне Дмитро (НУХТ),
  • 2 - Балика Костянтин (НМУ Богомольця),
  • 3 - Тарасенко Владислав (КНУБА);

до 90 кг

• 1 -  Сиротинський Володимир (ДУТ),
  • 2 - Дробуш Андрій (КНУБА),
  • 3 - Шобей Павло (НУХТ);

• 1 - Шойму Любомир (НУБІП),
  • 2 - Кушнеренко Андрій (НТУУ КПІ),
  • 3 - Гук Павло (НМУ Богомольця).

ЖІНКИ - абсолютна вагова категорія

• 1 -  Головата Олександра (НУБІП),
  • 2 - Моржук Тетяна (ДУТ),
  • 3 - Климець Марина (КНУБА).

Командні місця розподілились таким чином:

• 1 - ДУТ,
  • 2 -  (НМУ Богомольця),
  • 3 - (НУБІП).

Привітали гостів та учасників  змагань  колектив спортивного танцю: гарних, красивих, захоплюючих дівчат гурту ДУТ «Чирлідинг».

Змагання проходили під гаслом «Спорт - це сила, краса і здоровя!»