Міжнародний день студентського спорту святкували дружні та завзяті тренери та студенти-спортсмени університетів столиці

20:44, 26-09-2023

Щороку 20 вересня по всьому світу відзначають Міжнародний день студентського спорту. У 2023 році до святкування долучилися майже 300 закладів вищої освіти в усіх регіонах України.

На стадіонах, майданчиках та у спортивних залах відбулися змагання і показові виступи студентів, презентації різноманітних видів спорту й рухових активностей, нагородження переможців і призерів змагань різного рівня. Загалом участь в активностях і спортивно-масових заходах узяли приблизно 40 тисяч людей.

Під час урочистої частини відбулося нагородження найкращих за результатами Універсіади України 2022/23 та дано символічний старт Універсіаді наступного сезону. Крім цього, кілька тисяч студентів, учнів та викладачів узяли участь у масовій руханці і в легкоатлетичному забігу «Студентська миля». Разом з юними спортсменами її долали: міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, голова комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, а водночас від Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій очолив легкоатлетичний забіг завідувач кафедри БЖД та ФВ, тренер-викладач секції гирьового спорту та армрестлінгу Коваль Олександр Васильович разом з вихованцями.

Разом з тим на різних локаціях кожен охочий міг спробувати зіграти у бадмінтон, футбол, хокей, узяти участь у забігу з елементами біатлону, подолати смугу перешкод «Cool Race», відшукати всі КП на трасі спортивного орієнтування, зануритися у світ кіберспорту та VR, подивитися показові виступи з Workout, змагання з богатирського багатоборства, боксу, веслування, вільної боротьби, дзюдо, легкої атлетики, синхронного плавання, фехтування, спортивної гімнастики та багатьох інших. Нехай рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт стане надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття!