Укр.

Перемога команди з плавання ДУІКТ на відкритих змаганнях з плавання м. Києва

19:31, 11-12-2023

10 грудня 2023 року в плавальному басейні Університету Грінченка були проведені серед спортивних клубів м. Києва та аматорів-спортсменів змагання з плавання "Мій вибір – ЗДОРОВ'Я" за віком учасників від 16 до 50 років та старші. Програма змагань включала дистанції 50 метрів вільним стилем, на спині, брасом, батерфляй та в комплексі.

Команду ДУІКТ очолив доцент кафедри БЖД та ФВ Олександр Гармата як тренер секції з плавання, який учасником здолав дистанції разом із спортсменами-студентами Валерія Ненько, Максим Зайцев, Юрій Ващенко, Артем Войтишин й вибороли 10 медалей за 1, 2, 3 місця. Організатори змагань спорткомплексу Київського університету імені Бориса Грінченка вкотре переконалися, що спільні тренування та змагання не тільки зміцнюють здоров'я, але і створюють чудові умови для дружнього спілкування та підтримки один одного.

Завдяки мужності, професіоналізму воїнів ЗСУ ми можемо організовувати і проводити такі заходи! Дякуємо кожному, хто боронить нашу державу на фронті! Дякуємо усім нашим героям за можливість жити!

Слава Україні!