Гирьовики Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій здобули нагороди на 15-му чемпіонаті України серед студентів.

16:23, 26-02-2024

24 лютого 2024 року гирьовики закладів вищої освіти України змагалися на 15-му чемпіонаті України серед студентів.

У змаганнях взяли участь сім команд з різних регіонів України. Боротьба за перемогу була настільки напруженою, що інколи лише повторне зважування визначало призове місце у ваговій категорії.

В результаті напруженої боротьби спортсменів ДУІКТ перемогу в особистому заліку здобув студент навчальної групи БСД 24 Андрій Кононенко ставши чемпіоном України серед здобувачів вищої освіти, бронзові нагороди чемпіонату здобули Дмитро Довгошея, Іван Бернацький, які змагались у виконанні вправи, чоловіки – поштовх довгим циклом (тренер-викладач – завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Олександр Коваль).

Підсумував результати змагань головний секретар змагань відповідно до Регламенту змагань, а головний суддя змагань президент Федерації гирьового спорту України професор кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Юрій Щербина нагородив спортсменів. Так тримати молоді спортсмени ДУІКТ що надихають зміну поколінь, які виборюють на спортивних майданчиках підтримуючи своїми високими спортивними результатами збереження національних та європейських цінностей.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України.