Інформація про травматизм на виробництві станом на 14 вересня 2015 року

10:13, 16-09-2015

У період з 07 по 13 вересня на підприємствах України:

• смертельно травмовано 8 осіб:
  • 3 особи – на підприємствах Київської області;
  • по 1 особі – на підприємствах м. Кривого Рогу, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей.

Випадки травмування сталися:

• у будівництві та соціально-культурній сфері загинуло по 3 особи;
  • у гірничорудній промисловості та агропромисловому комплексі – по 1 особі.

З початку вересня смертельно травмовано 11 осіб, за аналогічний період 2014 року травмовано 29 осіб (зменшення на 18 випадків або на 62%).

За даними оперативного обліку, з початку року, на підприємствах України смертельно травмовано 252 особи, за аналогічний період 2014 року загинуло 411 осіб (зменшення на 159 випадків або на 39%).

У тому числі, з початку року, внаслідок ведення бойових дій загинуло 18 осіб (за аналогічний період 2014 року внаслідок ведення бойових дій загинуло 49 осіб).

З початку року по основних видах подій, які призвели до нещасних випадків:

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та наїзду транспортного засобу загинуло 73 особи (29% від загальної кількості загиблих);

• При падінні потерпілого – 36 осіб (14%);
  • Ураження електричним струмом – 29 осіб (12%);
  • Внаслідок падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту ‑ 27осіб (11%);
  • Дія предметів та деталей, що рухаються – 22 особи(9%);
  • Внаслідок ведення бойових дій – 18 осіб (7%);