Інформаційно-аналітична довідка про виникнення НС в Україні протягом І півріччя 2015 року

10:17, 16-09-2015

Упродовж І півріччя 2015 року в Україні зареєстровано 55 надзвичайних ситуацій (далі - НС), які відповідно до Національного класифікатора «Класифікатор надзвичайних ситуацій» ДК 019:2010 розподілилися на:

• техногенного характеру - 32;
  • природного характеру - 18;
  • соціального характеру - 5.

Внаслідок цих надзвичайних ситуацій загинуло 136 осіб (з них 13 дітей) та 431 особа постраждала (з них 194 дитини).

За масштабами надзвичайні ситуації розподілилися на:

• державного рівня - 1;
  • регіонального рівня - 3;
  • місцевого рівня - 26;
  • об'єктового рівня – 25.

Порівняно з аналогічним періодом 2014 року загальна кількість НС зменшилася на 20%. Збільшення на 32% кількості постраждалих в НС у 2015 році сталося за рахунок зростання їх частки в НС соціального характеру (спричиненої противоправними діями терористичного спрямування, що здійснюються незаконними воєнізованими формуваннями на території Донецької та Луганської областей) та в медико-біологічних НС.

Електронний ресурс: http://www.mns.gov.ua/opinfo/8262.html